Specjalizujemy się w dystrybucji części zamiennych do samochodów marki Skoda, Volkswagen, Audi i Seat. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów rozbudowaliśmy ofertę asortymentową o części zamienne do samochodów większości europejskich marek.

Firma powstała w 1991 roku, jednak pod nazwą „Deko” funkcjonuje od 1992 r. Od początku naszej działalności kładziemy nacisk na fachową obsługę klienta. Staramy się dokładnie poznawać Państwa potrzeby, aby zapewnić komfort zakupów i korzyści wynikające z naszej współpracy.

Dzięki wysokiemu standardowi usług i uznaniu naszych odbiorców, nastąpił dynamiczny rozwój Deko, w wyniku którego w 1993 r. powstał sklep przy ulicy Hubskiej we Wrocławiu, oddział w Bydgoszczy, założony w 1995 roku i w Krakowie, założony w 1996 roku. Od 1999 roku centrala firmy zlokalizowana jest na ulicy Wilczej, w obiektach magazynowych o powierzchni 1500 m2,co pozwala nam na dalsze wzbogacanie oferty asortymentowej.

W trosce o naszych klientów staramy się dostosowywać sposoby realizacji zamówień do ich wymagań, dzięki nowoczesnej i rozbudowanej bazie transportowej oraz współpracy z firmami kurierskimi.

Dostarczamy towar do odbiorców na terenie całego kraju, a także Unii Europejskiej oraz Europy Wschodniej.
Stosujemy bardzo korzystny system rabatowy, który jest uzależniony od obrotów naszych klientów.

W roku 2010 obchodziliśmy 18 urodziny i z tej okazji zmieniliśmy system informatyczny, aby jeszcze lepiej sprostać wymaganiom rynku i naszych odbiorców. Serdecznie zapraszamy do współpracy Hurtownie, Sklepy Motoryzacyjne, Warsztaty, Stacje Obsługi. Zapewnimy Państwu kompleksową i fachową obsługę.